تعمیر اپراتور شیشه ای

تعمیر اپراتور شیشه ای تعمیر اپراتور شیشه ای این نوع از درهای اتوماتیک از ساختار ...

3

تعمیر اپراتور شیشه ای

تعمیر اپراتور شیشه ای

مارس 6, 2024 - 3:22 ب.ظ

درب اتوماتیک شیشه ای 

تعمیر اپراتور شیشه ای

تعمیر اپراتور شیشه ای

این نوع از درهای اتوماتیک از ساختار اصلی شیشه تشکیل شده اند. شامل یک اپراتور باز و بسته کننده،‌ یک ست فریم و شیشه هایی که در شکل ها و جنس و فرم های مختلف قابل تهیه هستند. درب اتوماتیک شیشه ای به اندازه خاصی محدود نشده و در تمام سایزها  قابل نصب است. درب های اتوماتیک شیشه ای برای مکان هایی مانند بانک ها، مراکز درمانی، مراکز آموزشی، هتل ها، مراکز تجاری، ساختمان های دولتی، مجتمع های تفریحی و .. استفاده میشود و یکی از بهترین گزینه هاست.

این درها دارای مدل های بسیار متنوع بوده و در سبک ها و جنس های مختلف در دسترس است. درب های اتوماتیک شیشه ای برای مکان هایی که امنیت آنها در الویت است مناسب ترین انتخاب است.

 

مزایای اپراتور شیشه ای (درب شیشه ای اتوماتیک)
 • ذخیره انرژی بیشتر

صرفه جویی چه در انرژی های گرمایشی و چه سرمایشی ۴۰ درصدی موجب کاهش هزینه های ساختمان ها و مجتمع ها خواهد شد.

 • محافظ در برابر گرد و خاک

این نوع در به طور خاص زمانی‌که سنسورهای آن حضور اشخاص  را در برابر درب تشخیص دهند باز و بسته می‌شوند و همین  منجر به کاهش عبور ریزگردها از میان درب و آلودگی محیط می‌شود.

 • بهداشت مناسب

در بحران کنونی که انسان ها در معرض ویروس های گوناگون قرار دارند استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک بدون لمس دست منجر به رعایت بهداشت و کاهش انتقال بیماری‌ها می‌شود. این مزیت بیشتر در اماکن درمانی خودنمایی میکند.

 • امنیت قابل قبول

درب های شیشه ای اتوماتیک به قفل الکترومکانیکی مجهز هستند که همین امر ضریب ایمنی در محل را افزایش خواهد داد. همچنین شما می‌توانید از طریق یک کد امنیتی عبور و مرور افراد را از راه دور کنترل کنید.

 • تردد آسان

درب اتوماتیک شیشه ای علاوه بر اینکه امکان تردد نامحدود در شبانه‌روز را برای افراد فراهم می‌کند، سبب سهولت در تردد و کاهش ترافیک انسانی در مکان‌های شلوغ نیز می‌گردد.

 

انواع مختلف اپراتورشیشه ای (درب شیشه ای اتوماتیک)
 • اپراتورشیشه ای (درب شیشه ای)
 • اسلایدینگ(کشویی)
 • اپراتور شیشه ای سوینگ(لولایی)
 • اپراتورشیشه ای کرو
 • اپراتورشیشه ای فولدینگ
 • اپراتورشیشه ای ریولدینگ
 • اپراتورشیشه ای تلسکوپی

پرکاربرد ترین اپراتورشیشه ای(درب شیشه ای اتوماتیک)دربازار ایران درب شیشه ای اسلایدبیک میباشد.

 

با توجه به بازسازی های مختلف و تعمیر کاربری های ساختمان هانصب اپراتورشیشه ای در هرمکان متناسب با نیازهای آن است. باید توجه داشت که برای فضاهای کوچک از اپراتورشیشه ای تلسکوپی استفاده کرد که کمترین فضای موجود و بیشترین بازشو را به مشتری میدهد. اپراتور شیشه ای مانند هرسیستم الکتریکی دیگری نیاز به سرویس ماهیانه جهت جلوگیری از خرابی و هزینه های اضافی دارد. باتوجه به شرایط سخت واردات اپراتور شیشه ای به داخل کشور امروز خوشبختانه تعداد زیادی از برند های داخل کشور با کیفیت بالا تولید کننده این نوع از در هستند که گارانتی های معتبر و خدمات بهتری در زمینه ی درب های شیشه ای در داخل کشور دارند.

 

اپراتور شیشه ای (درب اتوماتیک شیشه ای) چگونه کار می کند؟

در حدود نیم قرن از اختراع درب اتوماتیک می‌گذرد که نوع شیشه ای آن در دنیای مدرن همگام با فناوری‌های روز دنیا پیشرفت کرده و در اختیار بشر قرار گرفته است. زمانی‌که قصد ورود به یک مرکز خرید را دارید در مقابل درب قرار گرفته و بدون نیاز به فشار دکمه یا لمس دستگیره ، درب بصورت کاملاَ اتوماتیک برای شما باز می‌شود و شما امکان ورود به محیط داخل را پیدا می‌کنید. برای اینکه از نحوه عملکرد درب شیشه ای اتوماتیک آگاه شویم، قبل از هرچیز باید اجزای آن را بشناسیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *