دزدگیر تصویری ماشین؛ مزایا و ویژگی‌ها

دزدگیرهای ماشین امروزه به سه دسته تقسیم میشود: 1-دزدگیر ساده 2-دزدگیر تصویری 3-د ...

3

دزدگیر تصویری ماشین؛ مزایا و ویژگی‌ها

دزدگیر تصویری ماشین؛ مزایا و ویژگی‌ها

دسامبر 13, 2021 - 10:16 ق.ظ

دزدگیر تصویری ماشین؛ مزایا و ویژگی‌ها

دزدگیرهای ماشین امروزه به سه دسته تقسیم میشود:

1-دزدگیر ساده

2-دزدگیر تصویری

3-دزدگیر سیم کارتی

 

امروزه با گسترش چشمگیر آمار سرقت خودرو و همچنین افزایش قیمت خودرو، موضوع ایمنی و امنیت خودرو اهمیت دو چندانی پیدا کرده است. رایج ترین راه جلوگیری از سرقت اتومبیل استفاده از سیستم ضد سرقت یا دزدگیر اتومبیل است.

 

دزدگیرهای خودرو، قفل فرمان و سایر تجهیزات مورد استفاده برای ایمن سازی و جلوگیری از سرقت اتومبیل محدودیت هایی دارند و فقط می توانند زمان سرقت خودرو را به تاخیر بیندازند، یا با زنگ هشدار و زنگ هشدار به شما و دیگران اطلاع دهند، اما تا زمانی که سارق، محل زنگ را متوجه نشود و آن را قطع نکند، موثر است.

 

اما هر کسی که می‌خواهد ماشین بخرد، دغدغه خرید بهترین دزدگیر اتومبیل با درجه امنیت بالا را نیز دارد. کمبود اطلاعات کافی در مورد خرید بهترین دزدگیر خودرو می تواند پس از مدتی به محصول خریداری شده شما آسیب برساند و آسیب ببیند و مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند.

 

بهترین دزدگیرهای ماشین موجود در بازار ممکن است در نگاه اول بسیار متفاوت به نظر برسند، اما هدف همه آنها یکسان است و آن محافظت از اتومبیل شماست.

 

درحال حاضر، انواع و اقسام دزدگیر خودرو با قیمت‌های متفاوت در بازار وجود دارد که اگر اطلاعات درستی در مورد عملکرد آنها نداشته باشید، ممکن است به‌راحتی پول خود را برای خرید یک دزدگیر معمولی هزینه کنید.

 

و با خیال راحت، تصور می‌کنید بهترین دزدگیر ماشین را خریداری کرده‌اید!

 

 

دزدگیر تصویری :

 

یکی از مزیت‌های دزدگیر تصویری خودرو نسبت به دزدگیر خودرو ساده در این است که به یک مانیتور مجهز است و تمامی اتفاقات مربوط به خودرو را، بر روی صفحه‌نمایش ریموت خودرو نمایش می‌دهد.

 

به‌عنوان مثال، اگر درب خودرو باز شود، دقیقاً بر روی صفحه‌نمایش دزدگیر تصویری خودرو، عکس یک ماشین با درب باز نمایش داده می‌شود. یا مثلاً اگر کسی ضربه‌ای به خودرو وارد کرده باشد، بر روی مانیتور آن یک چکش نشان داده می‌شود.

 

بنابراین اولین مزیت دزدگیر تصویری خودرو نسبت به دزدگیر ماشین ساده، این است که صاحب خودرو با دریافت هشدار از طریق صفحه‌نمایش دزدگیر متوجه خواهد شد که اتفاقی برای خودرو افتاده است.

 

در دزدگیر ماشین ساده صاحب خودرو با شنیدن هر صدای آژیر، بایستی حتماً خودرو را از نزدیک بررسی کند، چون نمی‌تواند به‌طور خصوصی آلارم دریافت کند.

 

بنابراین تا زمانی که به‌اندازه کافی به خودرو نزدیک نشود و با چشم خود نبیند نمی‌تواند مطمئن شود که صدای آژیر دزدگیر مربوط به کدام ماشین است.

 

 

 

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *