درب های اتوماتیک – ساده ، مفید و ایمن تعمیر جک درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک – ساده ، مفید و ایمن تعمیر جک درب اتوماتیک درب های اتومات ...

1

درب های اتوماتیک – ساده ، مفید و ایمن تعمیر جک درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک – ساده ، مفید و ایمن تعمیر جک درب اتوماتیک

جولای 22, 2023 - 4:06 ب.ظ

درب های اتوماتیک - ساده ، مفید و ایمن تعمیر جک درب اتوماتیک درب های اتوماتیک - ساده ، مفید و ایمن تعمیر جک درب اتوماتیک با تکنسین های ما. بازشدن درب اتوماتیک به صورت خودکار جزو آشن های درب های اتوماتیک ست.

درب های اتوماتیک – ساده ، مفید و ایمن تعمیر جک درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک – ساده ، مفید و ایمن تعمیر جک درب اتوماتیک با تکنسین های ما.

بازشدن درب اتوماتیک به صورت خودکار جزو آشن های درب های اتوماتیک ست.

در سوپرمارکت ها ، هتل ها و نمایندگی های فروش اتومبیل و همچنین در دفاتر عمومی و بیمارستان ها ، این درها به عنوان ورودی های دعوت کننده و قابل دسترسی عمل می کنند.

همچنین می توان آنها را با هزینه معقول مقاوم سازی کرد.

درهای اتوماتیک دسترسی راحت را برای همه امکان پذیر می کند.

فشار دادن دستگیره های درب یا دستگیره های چرخان در ، کشیدن یا فشار دادن درها و بستن مجدد درها پس از عبور از داخل: همه اینها ممکن است در بعضی مواقع آزار دهنده باشد.

مردم غالباً فراموش می کنند درها را به خصوص بعد از خود ببندند.

درب های اتوماتیک به همه دسترسی راحت به ساختمان ها را می دهند ، چیزی که به طور فزاینده ای مورد استقبال قرار می گیرد و حتی انتظار می رود.

دربهای اتوماتیک در بسیاری از ساختمانها اجازه دسترسی ، خروج و عبور مدرن و بدون مانع را می دهند.

به خصوص برای ساختمانهایی با حجم زیاد پاگذاری مناسب هستند.

انواع درب اتوماتیک بر اساس نوع کاربرد:

این محصولات نیز بسته به نوع طراحی و شکل ظاهری دارای انواع گوناگون و متفاوتی می باشند که این دسته بندی ها به ما کمک می کند تا بتوانیم انواع در های اتوماتیک را در مکان خاص خود و در طراحی منحصر به فرد خود تهیه کنیم. این محصولات به دسته بندی های زیر تقسیم بندی می شوند:

درب های اتوماتیک شیشه‌ای:
شکل اصلی این درب ها از یک اپراتور تشخیص جهت باز و بسته شدن درب و فریم درب که از فرم های مختلف شیشه است، می‌باشد. این نوع هیچ گونه محدودیتی در ابعاد و اندازه و محل مورد استفاده ندارند، به همین علت از پرکاربردترین نوع درب های اتوماتیک به شمار می‌آیند.

درب های اتوماتیک پارکینگی:
از این مدل برای مکان هایی که قصد کنترل تردد را دارند، استفاده می‌شود. البته امروزه به تقریبا اکثر آپارتمان ها این نوع درب را برای پارکینگ به کار می‌گیرند. این مدل نقش مهمی در حفاظت و امنیت فضاها دارا می‌باشند.

درب هایی به شکل کرکره برقی:
این نوع همان کرکره های قدیمی هستند که به شکل مدرن و اتوماتیک درآمده‌اند. اما درحال حاضر نوع این سیستم ها کاملا متفاوت بوده و دارای انواع متفاوتی می‌باشند. درب های مغزه ها، پاساژها و پارکینگ ها از جمله مکان هایی هستند که از این مدل برای تردد راحت تر استفاده می‌کنند.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *